Palangos policijos pareigūnai sulaikė keturis dviračių vagystėmis įtariamus asmenis

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-07-20 18:48
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Palangos m.

Intensyviai tirdami šią vasarą kurorte įvykdytas dviračių vagystes Palangos policijos pareigūnai praėjusią savaitę sulaikė keturis asmenis, įtariamus pavogus 10 dviračių transporto priemonių. Grobį įtariamieji buvo spėję realizuoti, tačiau pareigūnams pavyko surasti 8 dviračius ir vieną elektrinį paspirtuką – juos atgaus teisėti savininkai.

Pasak vagystes tiriančių kurorto policijos pareigūnų, vienas iš įtariamųjų, 1975 m. gimęs vyras veikė vienas, dažniausiai grobdavo neprirakintus, be priežiūros paliktus dviračius. Kiti trys, 1983 m., 1967 m. ir 1974 m. gimę vyrai, veikdavo išvien, nukirpdami spynas vogdavo ir prirakintus dviračius. Įtariamieji policijai yra gerai žinomi, anksčiau ne kartą teisti už panašius nusikaltimus.

Išaiškinti vagystes ir sulaikyti įtariamuosius pareigūnams padėjo gyventojų prie namų įsirengtų vaizdo stebėjimo kamerų įrašai.Asta Kažukauskienė
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė
Tel. 8700 60998, Mob. 8619 62797
El. p. asta.kazukauskiene@policija.lt


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN